Державна ветеринарна
та фітосанітарна служба України

Новини

 • Щодо ситуації по захворюванню птиці в Рівненській області

  27-28 липня цього року на окремими телеканалами проишла інформація про масове захворювання птиці у Рівненській області. Державний департамент ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України з цього приводу
  03.08.2006
 • Щодо ситуації по високопатогенному грипу птиці у АР Крим

  Станом на 12 годину 11.12.2005 високопатогенний грип птиці підтверджено лабораторними дослідженнями в 9 населених пунктах АР Крим.

  Ситуацією, яка склалася в АР Крим в зв’язку з виникненням високопатогенного грипу птиці зацікавились міжнародні організації.

  З метою ліквідації та локалізації високопатогенного грипу птиці мобілізовані всі спеціалісти служби ветеринарної медицини АР Крим, спеціалісти Держдепартаменту ветмедицини, Центральної державної лабораторії ветеринарної медицини та Управління карантинної міліції при МВС України.

  Питання щодо локалізації та ліквідації високопатогенного грипу птиці та проведення ветеринарно-санітарних заходів знаходяться на постійному контролі Міністерства аграрної політики України.

  Докладніше...

  12.12.2005
 • Заборона ввезення в Україну дикої та декоративної птиці

  З МЕТОЮ НЕДОПУЩЕННЯ ЗАНЕСЕННЯ НА ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ ЗБУДНИКА ВИСОКОПАТОГЕННОГО ГРИПУ ПТИЦІ ТИМЧАСОВО З 7 ЛИСТОПАДА 2005 РОКУ ДО ОСОБЛИВОГО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО ДЕРЖАВНОГО ІНСПЕКТОРА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВВЕЗЕННЯ В УКРАЇНУ ІЗ ІНШИХ КРАЇН ДИКОЇ ТА ДЕКОРАТИВНОЇ ПТИЦІ. Докладніше...
  01.11.2005
 • П. І. Вербицького нагороджено Великою срібною медаллю МЕБ

  24 травня 2004 року у Парижі розпочала роботу 72-а Генеральна сесія Міжнародного комітету Міжнародного Епізоотичного Бюро (МЕБ). У роботі сесії бере участь українська делегація на чолі з Головою Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України П.І.Вербицьким. У ході урочистої церемонії відкриття Генеральної сесії П.І.Вербицького було нагороджено Великою срібною медаллю МЕБ. Вдруге за 80-річну історію цієї міжнародної організації, до складу якої входять 167 країн світу, представник України удостоєний такої нагороди. „Ця нагорода є визнанням не лише значного особистого внеску П.Вербицького у розвиток ветеринарної науки, а й свідченням важливих технічних, наукових та адміністративних досягнень України у світовій ветеринарії”- підкреслив Президент МЕБ А.Буна Ніанг.
  01.06.2004
Сторінки: 1   ...   209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 ← попередня | наступна →
Пошук в новинах
Дата
Слова з тексту повідомлення
Повідомлень на сторінку